13 września 2016 Udostępnij

Karmy Hill's dla kotów

Chcesz mieć kota? Jeśli tak, o n pewno kochasz te zwierzęta. Ale czy już jakiegoś miałeś? Jeśli nie, to warto co nieco się o tych zwierzętach dowiedzieć. Niektórym ludziom wydaje się że opieka nad kotem jest łatwa i mało kłopotliwa. Ale czy na pewno? Może kot jest mniej wymagający niż pies, ale nie zmienia to faktu, że i tak wymaga pielęgnacji. Wszystko jednak zależy od tego, jakiego kota wybierzemy. Jeśli będzie to kot mały, to czeka nas trochę pracy. Takie maluchy uwielbiają psocić, szaleć, w nocy przeraźliwie miauczą, a na podłodze ostają nam kałuże moczu bo taki malec nie jest jeszcze nauczony sikania do kuwety. Kociaka trzeba pilnować aby sam nie zrobił sobie krzywdy i nie skakał po meblach żeby czegoś nie strącił.
W przypadku dużego kota wygląda to nieco inaczej. Jednak mało się on zwykle rusza, więc potrzebna jest odpowiednia karma, która zapewni mu substancje odżywcze oraz będzie smakować. Dlatego warto wybrać markę HILL`S. posiada ona produkty najwyższej jakości. Wykonywane są one tylko z naturalnych składników najwyższej klasy, które pochodzą z Nowej Zelandii, Europy i Ameryki Północnej. Wszystkie wyrobu muszą spełniać bardzo rygorystyczne i wysokie standardy, a więc są zawsze testowane i sprawdzane. HILL`S stworzona została po to, aby Twój kot był szczęśliwy został z Tobą jak najdłużej.

HILL'S Feline Adult Light Chicken – puszka
Karma, która została stworzona z myślą o kotach dorosłych od 1 do 6 roku życia. Przeznaczona szczególnie dla tych kotów, które ssie mało ruszają , mają tendencje do nadwagi lub są po zabiegu sterylizacji czy kastracji. Karma jest niskokaloryczna, posiada naturalne włókna roślinne, witaminy E i C, odpowiedni poziom składników mineralnych oraz kwasy tłuszczowe omega 3 i 6.

HILL'S Feline Adult Indoor
Jest to karma, która została stworzona dla kotów od 1 do 6 roku życia, które spędzają większość czasu w domu. Takie koty więcej jedzą, gubią sierść cały czas dlatego składniki zostały tak opracowane, aby wspomagać pracę żołądka i go nie podrażniać. Posiada ona naturalne włókna roślinne, które ułatwiają trawienie, odpowiednia ilość białka i L-karnitynę , które dbają o budowę ciała. Witaminy, składniki mineralne oraz kwasy tłuszczowe, które sprawiają, że sierść jest piękna i lśniąca.
HILL'S Feline Mature Adult 7+ Hairball Chicken
Karma dla kotów dorosłych, która niweluje tworzenie się kul włosowych. Przeznaczona dla kotów, które większość czasu spędzają w domu i często zrzucają sierść. Przez to, że jest ona gubiona non stop, w jelitach tworzą się kule, które podrażniać mogą układ trawienny. Dlatego HILL`S posiada naturalne włókna roślinne oraz błonnik, które pomaga w usuwaniu włosów z jelit. Składniki są najwyżej jakości, a tłuszcze omega 3 i 6 dbają o to aby sierść była lśniąca i zdrowa.