13 września 2016 Udostępnij

Karma idealna dla kota

Masz kota? Jeśli tak, to wesz, że nie jest z nim tak mało pracy jak się wydaje. Niektóry myślą, że to ma własne życie i nie wymaga szczególnej opieki. W rzeczywistości wygląda to jednak trochę inaczej. Wiadomo, że koty są mniejsze, ciche i bardziej spokojne niż np. psy, ale także potrzebują pielęgnacji. Musimy pamiętać, że jeśli nasz kot mieszka tylko w domu, to trzeba dbać o jego sierść, ponieważ traci ją cały rok. Dlatego bardzo ważną rolę odgrywa tuta dieta. Powinna być ona bogata w odpowiednie składniki, które zapewnia jak najlepsze funkcjonowanie organizmu kota. Porządna karma, powinna być także dostosowana do wieku kota, jego dolegliwości, preferencji i sposobu życia. Bardzo ważną kwestią są odpowiednie składniki, które powinny być naturalne i być wysokiej jakości. Wybierzemy dla naszego kota, te karmę, która nie posiada konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku, a zachowamy go z nami na dłużej. Jaką więc kare wybrać, aby była naturalna i zdrowa?

HILL'S Feline Adult Oral Care Chicken 
Karma pełnowartościowa z kurczakiem dla kotów dorosłych w wieku 1-6 lat. Posiada składniki najwyższej klasy, witaminy i minerały, które usuwają płytkę nazębną, kamień nazębny oraz zapewniają długotrwałe zdrowie kota. Witaminy E i C wspierają naturalnie układ odpornościowy, składniki mineralne zapewniają odpowiednie pH moczu, dzięki czemu układ moczowy i nerki są chronione przed infekcjami i bakteriami. Zawartość kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 gwarantuje zdrową , piękna i lśniąca sierść oraz skórę bez alergii i podrażnień.

ANIMONDA Vom Feinsten Deluxe Adult Grain-Free
Jest to karma przeznaczona dla kotów dorosłych, które mają wrażliwy żołądek. Karma nie zawiera glutenu, soi ani zbóż. Źródłem białka jest doskonałej jakości mięso z kurczaka. Karma jest wolna od konserwantów, barwników i aromatów. Wspiera naturalnie układ moczowy kota oraz zimniejsza tworzenie się kul włosowych.


MIAMOR Milde Mahlzeit - konserwa mięsna smak: kura z pstrągiem
Kama, która została skomponowana dla kotów w wieku starszym, wrażliwych z nadwagą oraz prowadzący niechodzący tryb życia. Karma została przyrządzona tylko ze składników najwyższej jakości i jest wolna od wątroby, podrobów oraz innych dodatków pochodzenia zwierzęcego. Zawiera za to warzywa. Dieta jest odżywcza i lekkostrawna. Ilość tłuszczu jest zmniejszona, dzięki czemu kot nie przybiera na wadze, ale utrzymuje odpowiednią wagę.