13 września 2016 Udostępnij

Karmy Royal Canin

Poszukujesz pupila? Nie jest łatwo znaleźć takiego, który będzie dla nas idealny. Jednak koniecznie , musisz przyjrzeć się kotom. Zwykle ludzie decydują się na psy, ale koty wymagają jednak mniej uwagi i nie trzeba ich wyprowadzać na spacery, a kiedy jesteś w pracy, nie musisz się obawiać o to, że narobi on bałaganu. Koty są także bardziej zrównoważone i preferują spanie przez większość życia. Jeśli zamierzasz mieć kota, to musisz wiedzieć jak się nim zająć. Przede wszystkim ważne, aby go pielęgnować. Koty siedzące w domu tracą dużo sierści, wiec trzeba ją wyczesywać. Do tego trzeba się z nim bawić lub zapewnić mu zabawki, aby sam mógł to robić, dzięki temu spala kalorie. I kwestia podstawowa czyli dieta. Kot, powinien się zdrowo odżywiać. Dzięki temu zachowa zdrowie na dłużej. Jeśli nie będziemy odpowiednio karmić , to będą mu dokuczać choroby zwyrodnienia i niewydolność. Dlatego warto wybrać karmę, która będzie dbała o naszego pupila.

Zwróćmy uwagę na karmy ROYAL CANIN. Jest to firma, która zawsze jest nastawiona na dbałość o Zdowie kota i prawidłowe ożywianie. Wie ona także , że karm ani powinna być przypadkowa, ale dopasowana do wieku, rasy, fizjologii, indywidulanych potrzeb i sposobu życia kota. Wszystkie składniki firmy są najwyższej jakości i przechodzą surową selekcję. Firma ceni potrzeby kotów i dostosowuje się do ich wymagań.

ROYAL CANIN Instynktowe in Nelly – saszetka
Jest to karma dla kotów od 1 roku życia. Zawiera ona odpowiednia ilość składników budulcowych, które wspierają wzrost kota. Ma ona doskonały smak, więc kot z chęcią ja zjada. W przypadku kotów kastrowanych, karma wspiera pęcherz moczowy i zapobiega powstawaniu kamieni moczowych. Kot jest zdrowy i pełen energii dzięki odpowiednio dobranym składnikom.

ROYAL CANIN Digestive Care
Karma dla kotów z wrażliwym żołdakiem. Posiada ona najwyższej jakości składniki oraz opracowaną recepturę przez najlepszych specjalistów. Jest ona lekkostrawna, a probiotyki regulują prace jelit. Zapobiega powstawaniu kul własnych, które gromadzą się w jelitach. Doskonale wpływa ona na układ pokarmowy i smakuje pupilowi.

ROYAL CANIN Emitent 35/30
Tym razem coś dla kotów bardzo wybrednych, które mają słaby apetyt. Karma zaspokaja wymagania nawet najbardziej wymagających kotów dzięki doskonałym walorom smakowym. Pobudza ona apetyt. Składniki uwzględniają utrzymanie odpowiedniej masy ciała zwierzęcia oraz odpowiedni poziom energii. Biotyna oraz olej z ogórecznika dbają o skórę i sierść zwierzęcia.